loading

Yangın Söndürme Sistemleri

Yangın Sistemleri

Firmamız hizmet vermekte olduğu yangın söndürme sistemleriyle ilk olarak yangınların önüne geçmeyi hedeflemektedir. Daha sonra oluşan yangınların büyümesini ve etrafa yayılmasını engellemektedir.

Can ve mal güvenliğini koruma amacı güden sulu söndürme sistemleri, karbondioksitli söndürme sistemleri, köpüklü söndürme sistemleri ve tozlu söndürme sistemlerini müşterilerine sunmaktadır.

Yangın koruma sistemleri için gerekli olan bütün ekipmanları; ülkemizin önde gelen ve üst düzey teknolojiye sahip olan uluslar arası şirketlerinden temin edilmektedir. Bu sayede sistemlerimizin hiçbirisinde herhangi bir aksaklık ve ekipman sorunu yaşanmamaktadır.

Yangın Söndürme Sistemleri Uygulamaları

  • Elektronik Yangın Algılama ve İhbar Sistemi,
  • Yangın Söndürme Sprink Sistemi,
  • Yangın Pompaları Diesel ve Elektrikli,
  • Gazlı Söndürme Sistemi,
  • Davlumbaz Söndürme Sistemi,
  • C02 Gazlı Söndürme Sistemleri,
  • Modüler yangın susyu ve kullanım suyu depoları.

Yanma olayı,  yanıcı maddenin ısı ve aynı zamanda oksijenle birleşmesi sonucunda meydana gelir. Yangın, günlük yaşantıda ve iş güvenliği konusunda karşılaşılması olası en büyük tehlikelerden biridir. Yangın algılama ve söndürme sistemleri hassas algılayıcılı mekanik ve elektronik ürünlerin bir araya gelmesiyle,herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan birleşimin ayrıştırılmasını ve hızlı bir şekilde yangına müdehale etmeyi sağlamaktadır. yangın söndürme sistemleri yangın dan korunma da en önemli rolü almaktadır.

Yangın algılama ve söndürme sistemleri, belirlediğiniz herhangi bir bölge veya tüm alana kurulumu yapılabilir. Bu sistemlerin uygulama yapılmadan önce yönetmelik ve çalışma standartlarına göre mühendislik tasarımının yapılması gerekmektedir.

Telefon
Whatsapp